Září 2010

Vzpomínky na Kočičího krále

26. září 2010 v 17:23 | U. jako Vojta |  UaGa- uajiii galerie
Konečně se mi dostal do rukou fotoaparát! Od léta ho měl u sebe bratr- v červnu jel na vodu, vzal si ho s sebou a do včerejška jsem ho neviděl. Teda ten foťák- můj bratr se tu občas ukázal- to abych mu zase nekřivdil! Mezitím jsem vybrakovával své fotky z archivů, až to pěkné nebylo.  (Třeba ta poslední fotka je úplně šílená.) Proto představuji první fotku z letošní kolekce nových fotek: Vzpomínky na Kočičího krále. Jako model mi posloužila má kočka Doňa Isabela de la Oliviera Mercedes Hovno Lermontovna Býšť, která pózovala u okna. A právě že za tím oknem roste ta stará jabloň, o které jsem se tu už také zmiňoval! Vidíte to, jak jde všechno ruku v ruce a všechno souvisí se vším.
V létě tu visel Pivoňkový král, teď na podzim Kočičí král. Schválně, zda se mi povede v zimě vyfotit Ledového krále (doufám, že to nebude sněhulák)!
Nuže, tu je fotka!Děti! Postavte si i vy svůj vlastní vesmír dole ve sklepě!

13. září 2010 v 15:09 | U. |  UaGa- uajiii galerie
Není nic krásnějšího, než si vyrobit něco vlastníma rukama! Proč ne rovnou celý vesmír, který by byl podle vašich představ? Zahrajte si na stvořitele! Tihle tři šikovní pomocníci vám ukáží, jak správně vykrojit norské fjordy, pomohou vám vybrat správný odstín saharských písků i dokáží  z plochy udělat plochou Zeměplochu! Neváhejte a řekněte si své mamince nebo tatínkovi o dolar šestašedesát na koupi této skvělé hry! Děti! Postavte si i vy svůj vlastní vesmír dole ve sklepě!
                                                                  (Jen do vyprodání zásob v obchodním domě Smither's!)